اخیرا آقای جنبنده به دلایل نامعلومی بسیار بسیار آنلاین هست! به صورتی که در هر ساعت از شبانه روز می‌شه ایشون رو پیدا کرد و باهاش ارتباط گرفت البته، اینکه یهو وسط صحبت کردن می‌ذاره میره کمی مخل ارتباط گرفتن با ایشون هست ولی خب با تذکر اینجانب کمی بهتر شده، تاکید می‌کنم کمی.!

.

.

و اما هدف از این مقدمه چینی:

چند روز قبل از این که جنبنده جان به این وضعیت از آنلاین بودن برسه، ذهنم درگیر شده بود که چقدر از وقت ما توی فضای مجازی سپری می‌شه؟

یا چقدر از وقتمون رو بین مطالب مفید فضای مجازی سپری می‌کنیم؟

(مطالب مفید از نظر من شامل هرچیز به درد بخوری که یاد می‌گیریم میشه، با این حساب، من چرت و پرت گفتن با دوستا و فامیل‌ها توی تلگرام و اینجور چیزا هم غیر مفید می‌دونم. همچنین دیدن عکس در اینستاگرام. :| )

جواب اون دوتا سوال برای من این بود "بیشتر تایمم رو توی فضای مجازی‌ام و از این همه بعید می‌دونم ده درصدش هم مفید باشه.(متاسفانه)"

خیییلی ذهنم مشغول این فضای لعنتی شده

مثلا اینکه از زندگیم حذفش کنم چی تغییر می‌کنه؟ چی کم میشه از زندگیم؟ به نظرم حتی بهم چیز های دیگه هم اضافه میشه که کمترینش زمان هست!

اعتیادم به فضای مجازی و اینستاگرام مثل اعتیاد به فست فوده که هممون می‌دونم چقدر آشغاله اما مثل چی هم استفادش می‌کنیم :)

واما.

حاصل چند روز فکر کردن درمورد زیادی آنلاین بودن دو چیز بود:

اولیش این پستی که ملاحظه می‌کنید.

دومیش هم پاک کردن اینستاگرام از روی گوشی :)  (به یاد ایام کنکور.)

امیدوارم در انجام دومی موفق باشم!

فضای ,مفید ,آنلاین ,اینستاگرام ,مجازی ,می‌دونم ,فضای مجازی ,مطالب مفید ,مجازی سپری ,آنلاین بودن منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

tarjomeh0t0100 News website 7tech سافت استارتر Intelligence and creativity